УкраїнськаRussian English

Mogul на Dakar Rally 2018

Mogul на Dakar Rally 2018

Mogul на Dakar Rally 2018

Компанія Paramo є партнером для семи чеських спортсменів, які стартуватимуть на Dakar Rally 2018 в перуанській столиці Лімі в суботу, 6 січня 2018 року. Martin Macík на вантажівці LIAZ, Olga Roučková на квадрациклі Yamaha YFM 700, і повний склад команди Pardubice BARTH Racing, який у 40-му ювілейному році легендарного ралі Дакар буде змагатись за відзнаки на двох квадроциклах (Josef Macháček and Zdeněk Tůma), двох мотоциклах (David Pabiška and Rudolf Lhotský) та одним гоночним авто(Boris Vaculík), використовуючи виключно високоякісні Mogul масла у змаганнях.
 
Martin Macík Jr.  і його штурман František Tomášek прагнуть покращити своє десяте місце у попередньмоу заїзді Дакар у категорії вантажних автомобілів. Його покращений LIAZ "special" оснащений новим двигуном, заснованим на розробках Iveco. Olga Roučková буде ще однією великою чеською надією. Вона буде першою чеською жінкою, яка змагатиметься в ралі Дакар на квадроциклах.
 
На додаток до квадроциклів та мотоциклів, вперше команда BARTH Racing відправила на Dakar Rally 2018 гоночний автомобіль. Досвідчені спортсмени в кольорах BARTH Racing включають Josef Macháček, п'ятикратного переможця  Dakar Rally у категорії квадроциклах, а також мотоцикліст Девід Пабіска, який досі завжди перетинав фінішу лінію в Дакарі. За кермом гоночного автомобіля Ford F-150 стане екіпаж, що складається з досвідченого водія Boris Vaculík та Martin Plechatý. Також до команди ТBARTH Racing   входять спортсмени Zdeněk Tůma у категорії мотоциклів та Zdeněk Tůma у категорії квадроциклів.
 
"Ми дуже задоволені тим, що ми можемо підтримати чеських спортсменів на легендарному ралі в Дакарі", - говорить Петро Калач, начальник відділу маркетингу компанії Paramo, виробник моторних масел "Mogul" у групі Unipetrol. "Найвибагливіші змагання в світі завдають найважчі випробування екіпажу та їх обладнанню. Саме тому сім чеських спортсменів, що підтримуються компанією Paramo, спираються на моторні масла Mogul, які в силу своїх властивостей чудово підготовлені до жорстких умов Dakar Rally (від піщаних дюн до порваних поршнів) ".
 
Цього року Dakar Rally святкує два важливі ювілеї. 40-річчя найвідоміших перегонів з довгою дистанцією, а також 10-річчя свого маршруту, що проходить через різноманітну місцевість Південної Америки. Під час перегонів спортсменам доведеться мати справу з піщаними дюнами, а також з постійним дощем, грязью та гірським середовищем. Перший етап Dakar Rally 2018 року розпочнеться в суботу 6 січня в столиці Перу Лімі. Спортсмени матимуть два тижні щоб проїхати майже 9000 кілометрів. Їх будуть чекати на фініші в аргентинському місті Кордоба в суботу, 20 січня. Довжина маршруту відрізняється залежно від категорії. Найдовша - для автомобілів (8793 км), а найкоротша - для мотоциклів та квадроциклів (8276 км). Траса 8710 км була підготовлена для вантажних автомобілів.  Цього року у Dakar Rally 2018 беруть участь 337 екіпажів, що складаються з 525 членів, з них 36 чехів.

 

    Розробка Webhost
    MOGULOIL © 2019