УкраїнськаRussian English

PARAMO KATEBIT PS ( C60B10 ) / 9кг / Асфальтна емульсія

Виробник PARAMO
Маркування:
Код: 0000040560
Наявність: Немає в наявності
Ціна 585.00грн

5 шт. чи більше 487.00грн
Кількість:  
Асфальтові катіоноактивні емульсії KATEBIT підходять для будівництва та поточного ремонту доріг та наземних дорожніх конструкцій, аеропортів, транспортних та інших поверхонь. Вони також можуть використовуватись як цементуючі аерозолі, дорожнє покриття, для ремонту дорожніх ям як ручного так і механічного, пломбування тріщин, сумішей холодногопокриття та холодної переробки(відновлення) матеріалу. Під час переробки слід дотримуватись відповідних технічних стандартів та норм. Катіоноактивні асфальтові емульсії KATEBIT призначені для холодного нанесення. Наносяться затемператури не нижче +5 градусів за Цельсієм. Їх можна розігріти до температури не більше 60 градусів один раз. У разі загрози замерзання чи дощу, ці емульсії не варто наносити.
Рекомендується швидко помішувати емульсії під час зберігання у стані спокою та перед нанесенням. Не допускається контакт із аніоноактивними емульсіями чи іншими лужними речовинами, оскільки це призведе до випаду їх в осад.

Katebit PS для ремонту бітумінозних (бітумних) доріг (вибоїн), для заповнення та вирівнювання вирізів, для будівництва та ремонту тротуарів (бруківок).

Емульсії не горючі, але шкідливі для водних організмів, які є небезпечними для водного середовища. Тому слід дбати про те, щоб уникнути випадкового витоку в поверхневі або грунтові води
Додаткові характеристики
Об’єм/Вага 9 кг
Нет отзывов

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:    Розробка Webhost
    MOGULOIL © 2019