УкраїнськаRussian English

PARAMO PENETRAL ALP / 9кг / Проникаюча фарба

Виробник PARAMO
Маркування:
Код: 0000027025
Наявність: В наявності
Ціна 436грн

5 шт. чи більше 436грн
Кількість:  

АСФАЛЬТОВІ ПРОНИКАЮЧІ ФАРБИ PENETRAL

Ця група продуктів для асфальту складається з асфальтової речовини, розчиненої в органічному розчиннику. За нормальних температур проникаючі фарби мають форму чорної рідини, з низькою в'язкістю, очищену від води та інших домішок. Вони просочуються глибоко в пори базового матеріалу та створюють міцний зв’язок з іншими ізолюючими шарами. Після того
як розчинник випаруються, асфальт, оброблений проникаючою фарбою набуває хорошої липкості (клейкості) до всіх основних матеріалів (бетон, метал, стіни і тощо). Утворена асфальтова плівка дуже тонка і поки що не володіє достатніми водонепроникними
властивостями для надійного і постійного захисту об’єкта будівництва від впливу води.

ALP– Асфальтова проникаюча фарба

Використання: Для просочування сухих та чистих поверхонь під асфальтові покриття, водонепроникні смуги та ізоляцію.

ALP-M– Модифікована асфальтова проникаюча фарба

Використання:для просочування поверхонь, де буде застосовуватись водонепроникність шляхом використання модифікованих асфальтів. Вона також містить домішки для волого прилипання. Ці домішки забезпечують прилипання до помірно вологих поверхонь. Вона також забезпечує вищу міцність на розрив між шарами.

Нанесення:асфальтові проникаючі фарби застосовуються холодним нанесенням. Вони наносяться пензликом чи покрівельною щіткою. Також допустимі розбризкування та занурення (вимокання). Ретельно розмішайте вміст перед використанням. Затрати фарби, залежно від методу нанесення та рівня всмоктування поверхні становить 0.2 - 0.3 кг/м. куб. Наносити фарби слід лише стільки, скільки може увібрати поверхня або до покриття поверхні тонким шаром асфальту(бітуму?). Поширеною є помилка, коли при нанесенні на нерівні закриті поверхні, утворюються калюжі з густішим сухим м'яким асфальтом (бітумом) з пониженою цілісністю, що може спричинити дефекти.

Упаковка та зберігання:постачається у 3,5 та 9-кілограмових каністрах(банках), 20-кг відрах, 160кг(200л) бочках та залізничними чи автомобільних цистернах клієнтів. Зберігаються у запечатаних контейнерах у закритих складах. Контейнери не можна піддавати високим температурам чи прямому сонячному промінню. Прийнятне згущення фарби є до 50%. Не розбавляти. Продукт одразу готовий до використання.

Додаткові характеристики
Об’єм/Вага 9 кг
Нет отзывов

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре    MOGULOIL © 2024