УкраїнськаRussian English

Продукти асфальтової ізоляції

У будівельній галузі, в першу чергу для захисту від вологи, асфальти та асфальтні продукти залишаються одними з найчастіше використовуваних будівельних матеріалів, не зважаючи на поширення пластику. Унікальні водонепроникні властивості асфальту перевірялися протягом декількох тисяч років. Сучасні технології дають змогу регулювати та покращувати додаткові функціональні властивості та довговічність шляхом додавання різних модифікаційних домішок.

Це забезпечує широкий спектр використання у водозахисних технологіях будівництва: проникнення у будівельний фундамент просочування буд. фундаменту), створення водонепроникних шарів, поєднання із укріпляючими матеріалами, скріплення (склеювання) ізолюючих шарів, застосування матеріалів захисного водонепроникного та антикорозійного покриття, цементування швів та тріщин. Беззаперечною перевагою асфальтових водонепроникних матеріалів є можливість їх застосування при низьких температурах.

Ця продукція зайняла незамінне місце, під час здійснення захисту від вологи завдяки її перевагам, включаючи холодну обробку, легке застосування, дуже хорошу стійкість до різних погодних умов, продуктивність під час застосування та прийнятна ціна.

АСФАЛЬТОВІ ПРОНИКАЮЧІ ФАРБИ PENETRAL
АСФАЛЬТОВА ПРОНИКАЮЧА ФАРБА RENOLAK
АСФАЛЬТОВІ ІЗОЛЯЦІЙНІ МАСТИКИ LUTEXX
АСФАЛЬТОВІ СУСПЕНЗІЇ ДЛЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ДАХІВ
АСФАЛЬТОВІ ПРОДУКТИ ЯКІ ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ СКЛЕЮВАННЯ
АЛЮМІНІЄВІ АСФАЛЬТНІ СВІТЛОВІБИВАЮЧІ ФАРБИ
ІЗОЛЯЦІЙНІ АСФАЛЬТОВІ СУСПЕНЗІЇ
БАЗОВІ ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ АСФАЛЬТОВИХ ПРОДУКТІВ ХОЛОДНОГО НАНЕСЕННЯ:
AOSI – ОКИСЛЕНІ БУДІВЕЛЬНІ ІЗОЛЯЦІЙНІ АСФАЛЬТИ
КАТІОНОАКТИВНІ АСФАЛЬТОВІ ЕМУЛЬСІЇ
АСФАЛЬТОВІ УЩІЛЬНЮЮЧІ РЕЧОВИНИ GUMOASFALT SF та GUMOASFALT SH
РОЗБАВЛЕНІ ДОРОЖНІ АСФАЛЬТИ
АСФАЛЬТОВІ ПРОДУКТИ ХОЛОДНОГО НАНЕСЕННЯ (таблиця)
  • PARAMO
    MOGULOIL © 2024