УкраїнськаRussian English

Список новин

Mogul на Dakar Rally 2018

Компанія Paramo є партнером для семи чеських спортсменів, які стартуватимуть на Dakar Rally 2018 в перуанській столиці Лімі в суботу, 6 січня 2018 року. Martin Macík на вантажівці LIAZ, Olga Roučková на квадрациклі Yamaha YFM 700, і повний склад команди Pardubice BARTH Racing, який у 40-му ювілейному році легендарного ралі Дакар буде змагатись за відзнаки на двох квадроциклах (Josef Macháček and Zdeněk Tůma), двох мотоциклах (David Pabiška and Rudolf Lhotský) та одним гоночним авто(Boris Vacu ..
Докладніше

Добавлено: 09.01.2018

Команда Mogul вітає вас з Днем святого Миколая

Команда Mogul вітає вас з Днем святого Миколая ..
Докладніше

Добавлено: 19.12.2017

PARAMO EOPS 1030 / Мастильно-охолоджувальна емульсія для різальних інструментів

Напівсинтетична універсальна рідина зі збалансованим охолодженням і мастильним ефектом для широкого спектру операцій механічної обробки в якості інструменту з геометрії. Використовується для різання м'якої сталі, безцентрове подрібнення м'якої термічної обробленої сталі, точіння, фрезерування обробних інструментів, обробних центрів осі і універсальних машин. Даний продукт класифікується як небезпечні відповідно до CLP. Специфікація: ISO 6743: ISO-L-MAE ..
Докладніше

Добавлено: 04.12.2017

PARAMO ERO 1070 / Мастильно-охолоджувальна емульсія для різальних інструментів

Cтабільна мінеральна мастильно-охолоджуюча рідина, розроблена спеціально для обробки на універсальних верстатах. Призначене для застосування при обробці легких сплавів, погано обробленої сталі і сплавів кольорових металів. Даний продукт класифікується як небезпечні відповідно до CLP. Специфікація: ISO 6743: ISO-L-MAA ..
Докладніше

Добавлено: 03.12.2017

PARAMO KV 100 / Олива промислова

Мастило Paramo KV 100 виготовлене з високоякісної рафінованої нафтової оливи та призначене для змащування поверхонь ковзаючих направляючих з легованої сталі. Забезпечує належні характеристики тертя мастила, відмінну стійкість до окислення, має хороші антикорозійні властивості, утворює масляну плівку, що якісно запобігає зношуванню. Кінематична в’язкість при 40 ° С: 96,43 Температура спалаху ° С: 252 Специфікація: ISO VG 100, ISO 6743/13 G, DIN 51 502 - CG, Cincinnati Machine P-47, P- ..
Докладніше

Добавлено: 02.12.2017

PARAMO SYNT 220 / Мастильно-охолоджувальна емульсія для різальних інструментів

Синтетична рідина для ефективних операцій механічної шліфовки сталі термічній обробці шляхом гарту і обробки сірого і високоміцного чавуну. Виділяється для охолодження, промивання та очищення. При обробці може дуже ефективно впоратися зі зносостійкими металами і дрібними подряпинами. Даний продукт класифікується як небезпечні відповідно до CLP. Специфікація: ISO 6743: ISO-L-MAG ..
Докладніше

Добавлено: 01.12.2017

MOGUL TRAFO CZ-A / Олива електроізоляційна

Мастило MOGUL TRAFO CZ - A призначене в якості ізолятора і охолоджуючої рідини трансформаторів всіх рівнів напруги. Також використовується в вимикачах, контакторах, конденсаторах та іншому електрообладнанні. Особливості: • високий поверхневий натяг • дуже хороші електроізоляційні властивості • чудова стійкість до окислення • тривалий термін служби Кінематична в’язкість при 40 °С: 10 Температура спалаху ° C: 175  Специфікація: IEC 60296, ISO VG 10 ..
Докладніше

Добавлено: 30.11.2017

MOGUL HM 32 S / Олива гідравлічна

Продукти Mogul HM S є групою гідравлічних мастил вищої якості, які виготовлені за спеціальною технологією гідрокрекінгу. Вони містять сучасні присадки проти окислення, корозії, зносу і піноутворення, додаткові добавки для поліпшення низькотемпературних та високотемпературних характеристик і в’язкості. У порівнянні з групою мастил MOGUL HM ці продукти характеризуються покращеними властивостями, більш високою стійкістю до піноутворення, швидке виділення повітря, відмінну стійкість до гідролізу ..
Докладніше

Добавлено: 29.11.2017

MOGUL KOMPRIMO VDL 100 / Олива компресорна

Дана група мастил VDL призначена для змащування повітряних і газових компресорів, що потребують надзвичайно якісного мастила. Дозволяє одночасно досягти довгих інтервалів технічного обслуговування. MOGUL KOMPRIMO VDL 100 мастило для високонавантажених повітряних поршневих і газорозрядних компресорів (з температурою на виході терміналу до 220 ° С). Кінематична в’язкість при 40 ° С: 100 Індекс в’язкості, °C: 95 Температура спалаху ,°C: 260 Специфікація: ISO 6743/3A DAC (VDL100), DAJ ..
Докладніше

Добавлено: 28.11.2017

MOGUL GLISON 68 / Змазка для машин та механізмів

MOGUL GLISON призначений в основному для змащування направляючих поверхонь, які працють в складних умовах, ефективно запобігає утворенню різких рухів при низьких швидкостях і високих навантаженнях - так званих Stick ковзаннях, які порушують функціональність обладнання. Вони використовуються також для змащування циліндричних зубчастих шестерень, та механічних коробок передач. MOGUL Glison 68 - мастила, як правило, використовується в горизонтальних направляючих поверхнях верстатів.  К ..
Докладніше

Добавлено: 27.11.2017

MOGUL MOTO 2T FD / Олива моторна

MOGUL MOTO 2T DF/1л./ Олива моторна Повністю синтетичне моторне мастило, на основі складних ефірів. Відповідає вимогам стирання найпотужніших двотактних двигунів мотоциклів, гідроциклів і снігоходів, в тому числі спортивних версій. Паливо змішується зазвичай 1:50 або відповідно до рекомендацій виробника двигуна також підходить для змазування насосом-дозатором. - Забезпечує відмінне змазування всіх рухомих деталей сучасних двотактних двигунів (захищає від зносу поршні, поршневі кільця, сті ..
Докладніше

Добавлено: 26.11.2017

MOGUL 5W-30 RACING F / Олива моторна

Синтетичне високоякісне (легкотекуче) мастило з низьким коефіцієнтом тертя, яке спеціально призначене для автомобілів марки Ford. Дозволяє заощадити паливо і зменшити викиди вихлопних газів. Воно підходить для двигунів, що використовують LPG. Забезпечує відмінний захист двигуна від зносу. Кінематична в'язкість при 100 ° С: 10,6 Температура спалаху ° C: 210 Специфікація: API SL, Відповідає: FORD WSS–M2C 913-B, ILSAC GF-3 ..
Докладніше

Добавлено: 25.11.2017

MOGUL 10W-30 TRAKTOL UTTO / Олива універсальна

MOGUL TRAKTOL UTTO спеціально розроблене для всесезонного змащення агрегатів гідротрансмісії сучасних автомобілів, тракторів або інших сільськогосподарських, лісових одиниць техніки які потребують спеціальних мастил. Особливо підходить як єдине мастило, призначене одночасно для змащення механічних систем передачі, (перемикаються вручну, також як і під навантаженням - "powershift"), гидростатичних систем і так званих гідравлічних гальм. дозволяє значно спростити необхідний асортимент мастильни ..
Докладніше

Добавлено: 24.11.2017

MOGUL 75W-90 SYNTRANS /Олива трансмісійна

MOGUL SYNTRANS 75W-90 призначене для змащення механічних коробок передач (бортових редукторів і коробок передач з ручним або іншим перемиканням) сучасних легкових автомобілів і фургонів. Підходить для всесезонного використання; є дуже ефективним його застосування в екстремально низьких температурах, що гарантує надійну роботу редукторів. Його властивості перевищують вимоги стандарту продуктивності API GL-4. Кінематична в'язкість при 100 ° С - 14,7 Індекс в'язкості - 192 Температу ..
Докладніше

Добавлено: 23.11.2017

MOGUL 80W-90 TRANS /10л./ Олива трансмісійна

MOGUL TRANS 80W-90 призначене для змащення механічних коробок передач (бортових редукторів і коробок передач з ручним або іншим перемиканням) будівельної техніки, сучасних легкових автомобілів, фургонів і вантажівок, сільськогосподарської та іншої техніки. Мастило підходить для всесезонного використання, має найвищі температурні показники які здатні забезпечити найвищий захист редукторів. Промислове застосування наприклад промислові редуктори. - гарантує низький знос і високу експлуатацій ..
Докладніше

Добавлено: 22.11.2017

MOGUL 80W-90H TRANS / Олива трансмісійна

Всесезонне багатоцільове трансмісійне мастило MOGUL 80W-90H TRANS для змащення широкого спектра екстремально навантажених трансмісійних механізмів у сучасних вантажних автомобілів (перш за все гипоїдна і черв'ячна передача) - гарантує низький знос і високу експлуатаційну надійність механізмів, що працюють в широкому діапазоні робочих температур, навіть при надзвичайно високих навантаженнях; - має високу стійкість до окислення; - має високі антикорозійні властивості - дуже хороший захист ..
Докладніше

Добавлено: 21.11.2017

MOGUL 85W-140 TRANS / Олива трансмісійна

MOGUL TRANS 85W-140 призначене для змащення механічних коробок передач (бортових редукторів і коробок передач з ручним або іншим перемиканням) будівельної техніки, сучасних легкових автомобілів, фургонів і вантажівок, сільськогосподарської та іншої техніки. Мастило підходить для всесезонного використання, має найвищі температурні показники які здатні забезпечити найвищий захист редукторів. Промислове застосування наприклад промислові редуктори. - гарантує низький знос і високу експлуатаці ..
Докладніше

Добавлено: 20.11.2017

MOGUL HYDRO 10W / Олива універсальна

MOGUL HYDRO 10W призначений для гідравлічних систем важкої будівельної техніки (колісних і гусеничних екскаваторів, навантажувачів, бульдозерів, самоскидів, скреперів і т.д.). Він використовується для змащення гідростатичних і гідродина-мічних механізмів мокрих гальм, муфт, кінцевих приводів і трансмісій, що вимагають SAE 10W. Вони називаються TDTO рідини. ..
Докладніше

Добавлено: 19.11.2017

PARAMO CLP 150 / Олива трансмісійна

PARAMO CLP призначене в першу чергу для змащування всіх типів промислових редукторів, з великими навантаженнями на зубчаті передачі. Підходить для прокатних передач (шпори конічні), а також для червячних гвинтів, використовується для змащення підшипників і інших деталей зокрема, коли потрібні виняткові властивості мастила під високим тиском. - відмінний захист шестерень, та стабільне змащення при високому тиску та тертю; - дуже хороший захист від корозії (сталь і кольорові метали); - ..
Докладніше

Добавлено: 18.11.2017

MOGUL TRANS ATF DIII /Олива трансмісійна

Напівсентитичне трансмісійне мастило MOGUL TRANS ATF DIII використовується в якості робочої рідини в автоматичних трансмісіях легкових автомобілів, вантажівок, автобусів і багато інших одиниць техніки (будівельної, лісової і т.д.), що вимагає масло даної специфікації.Також додатково використовується в якості гідравлічної рідини рульового управління, деяких гідростатичних механізмів в будівництві, сільському господарстві і т.д., де рекомендується застосування рідин такого типу.  - гаран ..
Докладніше

Добавлено: 17.11.2017

MOGUL KOMPRIMO VDL 46/Олива компресорна

Дана група мастил VDL призначена для змащування повітряних і газових компресорів, що потребують надзвичайно якісного мастила. Дозволяє одночасно досягти довгих інтервалів технічного обслуговування. Сфери застосування мастил даної групи: Mogul KOMPRIMO VDL 46 - мастила, які використовують для змащування обертових (в основному гвинтових) компресорів з більш високими навантаженнями (вихідна температура ≥ 100 ° C) також придатні для турбокомпресорів. Кінематична в’язкість при 40 ° С: 46 Ін ..
Докладніше

Добавлено: 16.11.2017

MOGUL ON 3 / Олива компресорна

MOGUL ON 3 призначене для змащування легконавантажених поршневих аміачних компресорів що працюють при максимальній температурі 100 °С і максимальною температурою в картері 50 °C.  Кінематична в’язкість при 40 °С: 40 Індекс в’язкості: 35  Температура спалаху °C: 180 Специфікація: ISO 6743/3 DRA, DIN 51 502 K, DIN 51 503 část 1 KA ..
Докладніше

Добавлено: 15.11.2017

MOGUL ONF 46 / Олива компресорна

MOGUL ONF 46 в першу чергу призначений для змащення гвинтових холодильних компресорів і турбокомпресорів з використанням холодоагенту (R12) або аміаку (R 717). Кінематична в’язкість при 40 ° С: 46 Індекс в’язкості, °C: 95 Температура спалаху ,°C: 210 Специфікація: ISO 6743/3 DRA, DIN 51 503, Part 1 KA ..
Докладніше

Добавлено: 14.11.2017

PARAMO K 16 / Олива компресорна

MOGUL K 16 призначене в основному для змащування поршневих повітряних і газових компресорів що працюють при високій температурі понад 200 ° C Кінематична в’язкість при 40 ° С: 220 Індекс в’язкості, °C: 95 Температура спалаху ,°C: 260 Специфікація: ISO 6743/3A, ISO 6743, DIN 51 506 DIN 51 502 ..
Докладніше

Добавлено: 13.11.2017

PARAMO VDL 100/ Олива компресорна

PARAMO VDL 100 розроблене для змащування поршневих повітряних і газових компресорів з високими навантаженням з температурним режимом в розряді до 220 °С, коробок передачта може використовуватись в якості гідравлічної рідини. Специфікація: ISO VG 100, ISO 6743/3A - DAJ(46) DAC (100), DIN 51 506 - VDL, DIN 51524/II - HLP ..
Докладніше

Добавлено: 12.11.2017

MOGUL KOMPRIMO ONC 68/Олива компресорна

MOGUL KOMPRIMO ONC 68 компресорне мастило високої якості. Призначене для змащення холодильних установок, поршневих компресорів холодильних установок з використанням холодоагену R 717, R 12 і R 22. Також, підходить для гвинтових компресорів холодильних машин. Повністю замінює раніше використовуване масло ON 5V. Кінематична в’язкість при 40 °С: 68 Індекс в’язкості, °C: 95 Температура спалаху ,°C: 230 Специфікація: ISO 6743/3 DRA, DIN 51 503, Part 1 KA, KC ..
Докладніше

Добавлено: 11.11.2017

PARAMO K 18 / Олива компресорів газових

PARAMO K 18 призначений для повітряних компресорів з температурою в розряді більш ніж 200 ° C, для газових компресорів, де відбувається розчинення компонентів газу в мастилі, також в деяких конкретних випадках циркуляційних системах змащення, що піддаються впливу підвищених температур. Кінематична в’язкість при 40 ° С: 320 Індекс в’язкості, °C: 89 Температура спалаху ,°C: 294 Специфікація: ISO 6743/3A, DIN 51 506 ..
Докладніше

Добавлено: 10.11.2017

Перемога Станіслава Огородніка

Вітаємо нашого Чемпіона, учасника команди Mogul Racing team Станіслава Огородника з черговою перемогою в змаганнях з мотокросу, що відбулися в с.Гаразджа в класі OPEN. ..
Докладніше

Добавлено: 09.11.2017

MOGUL HV 46 / Олива гідравлічна

Мастила HV застосовуються для гідравлічних систем з дуже високими навантаженнями, що працюють в широкому діапазоні температур. В основному вони призначені для гідравлічних контурів, оснащених насосами з високими вимогами до зносостійкого ефекту мастила і термоокислюючої стабільності. Мастила застосовуються для мобільного гідравлічного обладнання, що працює цілий рік в незахищеному середовищі в широкому діапазоні температур - наприклад механізми важких землерийних машин (мастила мають дуже низ ..
Докладніше

Добавлено: 08.11.2017

MOGUL HM 46 S / Олива гідравлічна

Продукти Mogul HM S є групою гідравлічних мастил вищої якості, які виготовлені за спеціальною технологією гідрокрекінгу. Вони містять сучасні присадки проти окислення, корозії, зносу і піноутворення, додаткові добавки для поліпшення низькотемпературних та високотемпературних характеристик і в’язкості. У порівнянні з групою мастил MOGUL HM ці продукти характеризуються покращеними властивостями, більш високою стійкістю до піноутворення, швидке виділення повітря, відмінну стійкість до гідролізу ..
Докладніше

Добавлено: 07.11.2017
    MOGULOIL © 2024