УкраїнськаRussian English

Змазка технічна MOGUL MOLYKA PASTA / 500г

Виробник PARAMO
Маркування: V592912318
Код: 0000040558
Наявність: В наявності
Ціна 1,085грн

5 шт. чи більше 1,014грн
Кількість:  
MOGUL MOLYKA PASTA / 500г / Змазка технічна
Опис:
MOGUL MOLYKA PASTA - це спеціальний продукт, готується із суміші якісного рафінованої нафтової олії та технічного дисульфіду молібдену, отриманого подрібненням та переробкою природного молібденові концентрати. На вигляд це виріб темно-сірого кольору, гладкого, пастоподібного характеру.

Використання:
Завдяки своєму специфічному складу він призначений як змазка, або як розділюючий агент у деяких спеціальних операціях, або як сепаратор, що забезпечує можливість розбирання деталей машини, схильних до впливу високої температури або інших впливів.
Він підходить для обробки машинних розсувних поверхонь деталі, напружені високим тиском, для змащення деталі верстатів з випадковими рухами та з важкою можливістю змащення або як змащення засоби під час деяких формувальних операцій (пресування, витягування тощо). Також дуже часто його використовують як розділюючий засіб - напр.змащення знімне, піддається теплу з'єднання (гвинтові з'єднання автоклавів та іншого обладнання). У таких випадках мастило здатне функціонувати до температури розкладу MoS2, тобто приблизно до 390 ° C.

Характерні риси:
створює суцільний клейовий змащувальний та розділяючий шар під час нанесення, який захищає рухомі або нерухомі стики від прямого контакту
• здатний тривалий час експлуатації навіть при високих температурах - приблизно до значення від 350 до
390 ° С
• має хорошу адгезію
• хороші аварійні властивості
• добре протистоїть воді
• захищає змащені деталі від корозії
Додаткові характеристики
Об’єм/Вага 500 г
Тип Змазки
Нет отзывов

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре    MOGULOIL © 2024